Bridal Shop


 • Rheya Bridal Flowers Taç
 • Bridal Shop - Gelinlik Mağazası

  Rheya Bridal Shop gelinlik mağazası, özel gününüzde ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere sunuyor. Eşsiz ve özgün tasarımların yanı sıra işçilik ve malzeme kalitesi ile hem zevk sahibi hem de kaliteye düşkün olanlara hitap eden Rheya, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

   

  Online Gelinlik Mağazası

  Online gelinlik mağazası, Rheya tarafından tüm gelinlik aksesuarı ihtiyaçlarınıza kolay ulaşabilmenize imkân tanıyor. Gelinlik tacı, tokalar, duvaklar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz online gelinlik mağazasındaki tüm ürünler, özel tasarım ve zengin bir el işçiliğinin ürünü olarak sizlere sunuluyor.

   

  Zevklerinize uygun ürünleri online alışveriş imkanları ile hemen sipariş ederek, özel gününüzde zevkinize hitap edecek muhteşem kombinler yaratabilirsiniz.

   

  Gelin Tacı Modelleri ile Özel Günlerinizi Taçlandırın

  Bridal Shop mağazasında özel günlerinizi taçlandırmanız için birçok seçenek bulunuyor. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile satışa sunulan gelin tacı modelleri, farklı gelinlik modelleri ile kolaylıkla kombin edilebilir.

  Farklı kıyafet ve gelinlikler ile rahat kombinlenebilecek şekilde özel olarak tasarlanan modeller, el işçiliği ve malzeme kalitesi yüksek olmasına karşın, en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

   

  İnci Detaylı Gelin Aksesuarları

  İnci veya boncuk detaylarının sağladığı zarafeti üzerinizde taşımak istiyorsanız, Rheya sizlere farklı seçenekler sunuyor. Birçok detaya yer verilen gelin aksesuarları, en mutlu gününüzde şıklık yarışından geri kalmamanız için özel olarak tasarlanmıştır.

  Bridal Shop mağazasında yer alan ürünlerin özel tasarıma sahip olması, şıklıkta benzersizlik sağlıyor. Bu sayede hem şık kalmayı hem de benzersiz bir seçim yapmayı kolaylıkla başarabilirsiniz.

   

  Rheya, Gelinlik Mağazasına Özel Fiyatları Sizlere Sunuyor

  Fiziksel mağazalara nazaran çok uygun fiyatları sizlere sunan Rheya gelinlik mağazası, eşsiz tasarım ve kaliteye sahip ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmanın en kolay yollarından biridir.

  Zevkinize uygun seçenekleri en uygun fiyatlara almak için online mağazamızdan beğendiğiniz ürünün detaylarına bakarak, güvenli ödeme yöntemleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

  El İşçiliği ve Özgünlüğün Sunduğu Eşsiz Zarafet

  Bridal Shop mağazasında yer alan tüm ürünler, Rheya tarafından imal edilen diğer ürünlerde olduğu gibi özgün tasarımlara sahiptirler.

  Tasarımcılarımız tarafından özenle çizilen tasarımların imalatında kullanılan malzemeler, birinci sınıf kalitesiyle dikkat çekiyor. Diğer yandan tüm ürünlerin el işçiliği ile imal edilmiş olması, alacağınız ürünlere ayrı bir zarafet ve değer katmaktadır.

   

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır