Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Henna Accessories


 • Kına Aksesuarları, Kına Tacı Modelleri ve Fiyatları

  Kına aksesuarları seçiminin kına kıyafetlerine uygun olarak yapılması, bu mutlu gününüzde benzersiz bir güzelliğe sahip olmak için önem taşıyor. Rheyacose özgün tasarımı, şık ve sade görüntüsüyle özellikle kına tacı gibi ürünlerde farklılık sunmaya devam ediyor.

  Adeta klişe haline gelmiş aksesuarlardan sıkıldınız ve yeniliklere adım atmak istiyorsanız, tercih ve beğeninize sunulan farklı aksesuarlara göz atabilirsiniz. Özel gününüzde kendinizi daha özel hissetmeniz için tercihinizi özgünlükten yana yapabilirsiniz.

   

  Farklı Detayları Özgünlükle Buluşturan Kına Aksesuarları

  Kına aksesuarları arasında yaygın olarak tercih edilen taçlar, basit görünse de farklı detaylar ile kına gecesinde bir prenses şıklığına kavuşmanın bütünleyici bir parçasıdır. Rheyacose taçları ve diğer kına aksesuarları, özgün tasarımları ve şık detayları ile zevklerinize hitap ediyor.

   

  Seçimleriniz Sizi Yansıtır

  Güzellik ve ışıltının güne özel yeni saç tasarımları ile bütünleşmesi, kullanıcısına ayrı bir güzellik katar. Bu yüzden kına tacı seçerken gerek saç yapınıza ve gerekse yüz tipinize uygun farklı modeller seçebilirsiniz.

  En şık kına taçları ile güzelliğinizi bütünleştirmek istiyorsanız, kendini özel hissetmek isteyenlerin tercihi Rheya ürünlerine göz atabilirsiniz. Işıltılı ve dikkat çekici tasarıma sahip olan ürünler, kına gibi özel günlerinde güzellik yarışını önde tamamlamak isteyen gelin adaylarının tercihi oluyor.

  Rheya tasarımcıları tarafından çizilen ve atölyelerde el emeği ile hazırlanan kına gecesi gelin tacı ve diğer tüm kına aksesuarları, zarafet çizgisinden ayrılmak istemeyenlere hitap ediyor.

   

  Kına Aksesuarları Fiyatları

  Kına aksesuar fiyatları, alınacak ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Kına gelin tacı fiyatı ile farklı bir aksesuarın fiyatları arasında değişkenlik bulunuyor. Diğer yandan ürün kategorisi bazlı olarak da fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu yüzden en doğru fiyatı ürün kategorilerinden inceleyebilir, tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır