Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Scrunchies


 • Scruncheis Saç Tokası Modelleri

  Scruncheis özel tasarım toka modelleri son yıllarda muhteşem kombinlerin tamamlayıcısı özelliğini taşıyor.

   

  Scruncheis Toka ölçüleri nasıldır?

  Are scrunchies good for your hair?  Ya da Scruncheis toka ölçüleri bağlamalı her saç tokası modeli ile aynı ölçülere sahiptir. Özellikle kalın saçlı bayanların kullanabileceği tokalar saçın incelik kalınlığına göre 2 veya 3 kez saç dolanarak bağlanabilir. Kumaş içerisinde yer alan lastik genişlediğinden saçlarınızdaki sıkılık derecesini rahatlığınıza göre ayarlayabilirsiniz.

   

  Tokalar ve saç bağları nerelerde kullanılır

  Tokalar ve saç bağları günlük hayattan iş yaşamına hemen her alanda kullanılabilmektedir. Evinizde temizlik yaparken sürekli saçınızla uğraşmak istemiyorsanız saç bağlarını kullanarak saçlarınızın toplanmasını sağlayabilirsiniz. Resmi bir iş yemeğinde dağınık saçlar dış görünümünüz kadar prestijinizi de etkileyen unsurlar arasındadır. Bu nedenle bir saç bağı bir toka ile özenli görünmenin keyfini ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. Özellikle rüzgârlı alanlarda derli toplu saçlar saçlarınız yüzünden yaşadığınız huzursuzlukları da ortadan kaldırır.

   

  Toka modelleri nelerdir?

  Scruncheis nedir? Toka modelleri arasında geniş bir yelpazede seçenek bulunuyor. her zevke uygun toka modellerini ister kendiniz için satın alabilir isterseniz de sevdiklerinize bir hediye seçeneği olarak sunabilirsiniz. Küçük fakat gösterişli bir toka modeli muhteşem bir kombinasyonu bütünleyen unsur olabilir.

   

  Scruncheis toka kombinasyonu nasıl yapılır?

  Scrunchie Toka kombinasyonu zevkinize uygun tasarımları da beraberinde getiriyor. Çiçekli bir elbise tercihinizse özellikle yaz aylarında uçuş uçuş renkler barındıran bir toka modeli tarzınızı konuşturmanıza yetecektir. Saten modellerden kaliteli pek çok kumaş seçeneğine kadar alternatifler bulunuyor. Saçlarınızı rüzgârdan koruyabileceğiniz gibi estetik görünmenizi de sağlayacaktır.

  Toka kombinasyonu yaparken dilerseniz çanta ve ayakkabılarınıza ek muhteşem bir üçlü kombinasyon sağlayabilirsiniz. Tüm bunlardan bağımsız tokanızı farklı aksesuarlarla da kombinleyebilirsiniz. Bileklik flar veya bandana renk ve model uyumuyla estetik bütünlüğünüzü tamamlayacak.

   

  Kalın kıvırcık ve ince saçlar için tasarım fikirleri

  Kalın kıvırcık ve ince saçlar için tasarım fikirleri çok çeşitliliği de beraberinde getiriyor. Saç bağları içerisinde kullanılan lastiğin esneklik derecesi kalın kıvırcık ve ince saçlar için ayarlanabilmektedir. Ancak bir modeli satın alırken genellikle son esnekliğine bakılarak alınır. Tasarım harikası hemen her scruncheis toka modelleri standart ölçülere sahiptir. Volanlı etkisiyle olduğundan daha büyük görünen tasarım fikirleri saç bağlarında hoş bir görünümü de beraberinde getirmektedir. Saçlarınız ister ince olsun ister kıvırcık saçlarınızı kavrayabilen özelliğe sahip saç tokaları bulunduğunuz her alanda rahatlığı ön plana çıkarmanızı sağlayacak.

   

  What is the purpose of scrunchies?

  Saçlarınızı at kuyruğu yapıp geriye salmak istediğinizde veya topuz için saçınızda bir aksesuarın boy göstermesini istiyorsanız scruncheis toka modelleri benzersiz seçenekleri ve kullanımı beraberinde getiriyor.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır