Scrunchies


 • Saç Tokası Modellerimiz  Yaz kış kullanıma uygun saç tokası çeşitleri ile kadınlar farklı tasarımlarla tanışmanın mutluluğunu yaşıyor. Rheya firması olarak sizlere sitemiz bünyesinde çeşitli ürünler sunuyoruz. Saç toklarımızdan bu ürünlerden biri olarak yerini alıyor. Farklı renk ve modellerde saç tokalarımız ile daha önce hiç hazırlamadığını kombinlere eşlik edecek ürünlerle tanışabilirsiniz. Ayrıca farklı modellere çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

  1.Saç Tokası Çeşitlerimiz

  Saç tokalarımız içerisinde birçok farklı renk ve tasarımlardan bahsedebiliriz. Özgün malzemeler ile üretilen bu özgün tasarımlı ürünlerimiz sizlere sunuluyor. Saç tokalarımızda kişiye özel modellerde üretebiliyoruz. Ayrıca sizlerin talepleri doğrultusunda yeni saç tokası modelleri üretmeninin mutluluğunu yaşıyoruz.

  Saç tokalarımız hem günlük kullanıma hem de özel kullanıma uygun olarak üretiliyor. Ayrıca bu ürünlere sahip olmak istediğinizde sizlerle bire bir iletişime geçerek tokaların özelliklerinden bahsedebiliyoruz.

  Sitemiz bünyesinde hazırlanan saç tokaları;
  -Fiyonk tokalar
  -Lastikli tokalar
  -Örme tokalar
  -Işıltılı tokalar
  - Özel scrunchies tokalar
  Olarak çeşitlenebiliyor. Sitemiz üzerinden daha fazla ürün modeline ulaşabilirsiniz.

  2.Saç Tokası Fiyatlarımız

  Saç tokalarımız ile ilgili merak edilen noktalardan biri de fiyatlandırma oluyor. Tokaların fiyatlandırması noktasında birçok farklı detay dikkate alınıyor. Özel olarak hazırlanan el işçiliği ile ortaya konulan bu ürünler, farklı kampanyalar ile müşterilere sunulabiliyor. Çeşitli indirimlerden yararlanabilmek için sitemizi takipte kalınız.

  3.Özel Günler İçin Saç Tokalarımız

  Saç tokaları günlük kullanımda kadınların kurtarıcısı oluyor. Özellikle belirli günlerde takmak isteyen kadınlar özel günlerine yönelik saç tokalarını sitemiz üzerinden edinebilirler. Saç tokaları modellerimiz içerisinde şık ve özel günlere uyumlu saç tokalarını inceleyebilirler. Saç tokalarımızda scrunchies saç tokaları el işçiliği ile hazırlanarak sizlere sunuluyor. Bu saç tokalarının modelleri ile ilgili önerilerinizi bizlerle paylaşarak farklı saç toka çeşitlerini sizlere sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır