Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Hair Accessories


 • Saç aksesuarları

  Saç Aksesuarları gerek günlük hayatta gerekse özel günler için bayanların kombininde önemli bir yere sahiptir. Her kombinin tamamlayıcısı niteliğinde güzelliğinizi ön plana çıkaran ayrıntılar saç aksesuarlarında gizli. Saç stilinize uygun birbirinden farklı modellerde aksesuar seçenekleri bandanadan taca veya tokaya kadar benzersiz seçenekler sunuyor. Yaz aylarında giydiğiniz çiçekli elbiseniz üzerine saçlarınızın daha özenli görünmesini sağlayacak çiçekli bir toka görsel bütünlüğü sağlamanıza katkı sağlayabilmektedir.

   

  Saç aksesuarları nelerdir?

  Saç aksesuarı modelleri geniş bir yelpazede alternatifleri de beraberinde getiriyor. Kıyafetten ayakkabı veya çantaya istediğiniz şekilde kombinleyeceğiniz saç aksesuarları modelleri tamamen tarzınıza ve zevkinize yönelik. Saç Aksesuarları düğün için, iş hayatında daha derli toplu saçlar, Abiye Saç Aksesuarları ile en şık olmanız için ya da günlük hayatta salaş görünümünüze uygun model seçenekleri size kalıyor. Renk ve modelde sınırsız saç aksesuarları tarzınızın ön önemli tamamlayıcısı.

   

  Taşlı saç aksesuar modelleri nerelerde kullanılır?

  Taşlı saç aksesuar modelleri günlük hayatta kullanılabildiği gibi daha çok özel günler için tasarlanan modeller arasında yer almaktadır. Düğün nişan ve buna benzer özel günlerde ışıltınızla göz kamaştıracağınız taşlı saç aksesuarları benzersiz tasarımları da beraberinde getiriyor.

  Gelin tacı modelleri arasında en çok rastlayacağınız taşlı saç aksesuarları ışıltılı bir gelinliğin tamamlayıcısı. Ayrıca son yıllarda trend haline gelen gelin nedimeleri için veya özel partiler için de taşlı saç aksesuar modelleri tercih ediliyor.

   

  Vintage saç aksesuarları

  Vintage saç aksesuarları vintage giyim tarzına gönül vermiş pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Giyim modasında eski zamanların en eşsiz parçalarını üstünde taşımak isteyen her kadın vintage saç aksesuarları ile bütünlüğünü tamamlıyor.

   Aksesuarlar arasında saç bandanaları ve tasarım saç aksesuarları en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Ayrıca geçmiş yılların modası saç aksesuarları da giyim tarzına uygun olarak tercih edilmektedir.

   

  Saç küpesi nasıl kullanılır?

  Saç küpesi olarak tabir edilen saç aksesuar modelleri son yıllarda sokak modasının en çok tercih edilen aksesuarları arasında yerini almaktadır. Saç piercingi olarak da tabir edilen bu çılgın trend özellikle gençlerin favorisi haline gelmeyi başarıyor.

  Saç küpesi özellikle saç örgülerinde muhteşem bir görünüm yakalanmasını sağlamaktadır. Saç örgüsü sırasında yer kıvrımına içinden geçirilerek yerleştirilen saç küpesi modelleri klipsli seçenekleriyle saç örgüsüne sonradan da eklenebiliyor.

  Saç örgüsünün yanı sıra yaz aylarında saçlarınızı topuz yaparak ve at kuyruğu şeklinde toplayarak da saç küpesini kullanabilirsiniz. Saçlarınızın istediğiniz yerine konumlandırabileceğiniz saç küpesi dış görünümünüze farklı bir hava katıyor.

   

  Saç bandına ne denir?

  Taç Saç Bandı olarak da adlandırılan ürün, lastikli seçeneklerden oluşan tasarımları ile satışa sunulmaktadır.  Kayma yapmadan durur ve kolay bir kullanım imkânı sunar. Uzun süre ilk takıldığı yerde kolayca sabit kalabilir. Saç aksesuarları Taç ve bant olarak en çok ilgi bulan modellerin başında geliyor.

  Tarak toka saça nasıl takılır?

  Tarak Toka Nasıl Takılır? bilmek isteyenler için kısa olarak yanıtlayalım. Saçın uygun bir noktasına yerleştirilir. Topuz yapılmış saçın üstte gelen kısmında da kullanım için uygundur.

   

  Toka çeşitleri nelerdir?

  Toka çeşitleri saç aksesuarları olarak geniş bir ürün sayısına sahiptir.  Topuz tokası, tarak toka, İnce Lastik toka, mandal toka ve tel toka gibi çeşitlerden oluşmaktadır. Bohem saç aksesuarları da bu özel kategoride yer alıyor

   

  Firkete toka nedir?

  Çengelli iğne ismiyle de anılan bu toka çeşidi, uzun saçların en çok aranan toka modelidir. Farklı saç modeli yapımında oldukça kullanışlı bir üründür.

   

  Kısa saç aksesuarları

  Kısa saç aksesuarları kısa saçlarını şekillendirmek isteyenler için benzersiz seçenekler sunuyor. Kısa saç kesiminde tarzını farklı yansıtmak isteyenlerin kullanabileceği dev fiyonklu tokalar ve gösterişli taçlar tamamı ile güzelliğinizi ön plana çıkarıyor. Saçlarınıza karakter kazandırmayı başaran bar tokalar sportif bandanalar ve minimalist tel tokalar kısa saç aksesuarlarında tarzınızı konuşturmaya yetecek.

   

  Uzun saç aksesuarları

  Uzun saç aksesuarları saçlarınızda şekil vermekte kullanılan en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Saç aksesuarları arasında yer alan her modelin uzun saçlara yarattığı etki stilinizi tamamlamaya yetiyor. Saçlarınızı geriye doğru tarayarak mükemmel bir taç ile bütünlüğü sağlayabileceğiniz gibi bir bandana ile saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

  Her giyim tarzına ve beğeniye uygun saç aksesuarları modelleri benzersiz bir görünümün ilk adımı olacak.

   

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır