Saç Aksesuarları


 • Gelinlik Saçı Aksesuarları İle Bütün Gözler Sizin Üzerinizde


  Gelinliğin seçimi ne kadar zor ve yorucu bir iş ise, gelinlik saç aksesuarları da bir o kadar zahmetli bir iştir. Mutlaka gelinliği tamamlayacak saç aksesuarları tercih edilmelidir. Seçiminizi yaparken öncelikli olarak duvak takıp takmayacağınıza karar vermelisiniz. Duvaksız, sade ya da gösterişli bir gelinlik, tercih edeceğiniz saç aksesuarlarıyla beraber sizi, göz alıcı ve ışıltılı bir hale getirecektir. Bütün gözlerin sizde toplanmasını sağlamanız, ışıl ışıl görünmeniz, seçeceğiniz gelin saç aksesuarları ile fazlasıyla ilintili olduğunu unutmamalısınız.

  Gelinlik Saç Aksesuarları Tercihim Nasıl Olmalı?

  Öncelikle gelinlik saç aksesuarları gelinliğin modeline uygun olmalıdır. Yapacağınız düğün konseptine hatta salonun görünümüne dahi dikkat etmelisiniz. Bütün bu faktörleri göz önüne aldığınızda boncuklu, çiçekli, taşlı ya da incili modellere karar vermelisiniz. Bunların dışında partnerinizin kıyafetindeki renk ve model tercihini de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. 

  Işıl Işıl Gelinlik Tacı Modelleri 

  Gelinlik tacı için birçok seçeneğinizin olduğunu bilmelisiniz. Topuz ya da açık tercih edeceğiniz saç modeline uygun işlemeli, taşlı, fiyonk ve çiçekli taçlar mevcuttur. Topuz yapılan saç her zaman tacın kendini göstermesi açısından çok önemlidir. Seçeceğiniz taç modellerinin en büyük faydası, düğünde saçlarınızın yüzünüze düşmemesini sağlamak olacaktır.

  Saçınıza Ahenk Katacak Saç Aksesuarları

  Saç aksesuarları gündelik hayatınızda ve özel davetlerde, hem saçlarınıza şekil vermek açısından hem de saçlarınıza daha iyi bir görünüm elde etmesi açısından çok önemlidir. Saç aksesuarları, toka, saç bandı, kurdele gibi metal ya da kumaş aksesuarlardır. Kısa saçlarda genelde toka ve taç kullanılırken, uzun saçlar için ise tercih seçenekleriniz fazladır. Özellikle topuz saç üzerine yapılan çeşitli topuz tokalar mevcuttur. Saç aksesuarları bazen saçlara şekil verme amaçlı takılırken, bazı aksesuarlar ise sadece güzel bir görünüm elde etme amaçlı takılır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır