Articles » Blog » Tesettür Kına Tacı Modelleri

 Hijab Henna Crown Models

Kına gecesi kıyafetlerinde mükemmel bir tamamlayıcı olarak kullanılan kına taçları tesettür üzerinde de mükemmelliği ile oldukça şık ve zarif bir görünüm sunuyor. Tesettür kına tacı modelleri farklı renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Taşlı, boncuklu ve daha pek çok modelde üretilen tesettür kına tacı modelleri doğru bir şekilde kombin yapılırsa oldukça dikkat çekici ve şık bir görünüm sunuyor. Kına tacı modelleri genel olarak elbisenin rengine göre seçilirken tacın yüksekliği ve üzerindeki taş ile boncuk modelleri de yine elbisenin işlemesine ve sadeliğine göre seçilmektedir.

Tesettür Kına Tacı Tasarımları

Kına gecelerinde tercih edilen saç aksesuarları arasında ilk sıralarda yer almakta olan kına tacı modelleri farklı renklerde üretilmektedir. Zirkon, kristal ve daha pek çok taş modeli kullanılarak üretilmekte olan kına taçları tesettür üzerinde de mükemmel bir görünüm sunarak tesettürlü gelinlerin özel günlerinde mükemmel görünmesini sağlamaktadır. En özel ve en önemli günlerden biri olan kına gecesinde her gelin mükemmel görünmek ister ve bu gece için hazırlanırken büyük hazırlıklar yapar. Kına gecesinde elbise seçimi kadar aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. Tesettür kına tacı tasarımları gelinin güzelliğini ön plana çıkartan en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Tesettür Kına Tacı Seçimi

Tesettür kına tacı seçimi yaparken tacın yüksekliği ve modeli oldukça önemlidir. Elbisenizi ön plana çıkartmak için aksesuarınız ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Genel olarak kına taçları tercih edilirken kıyafetin rengine uygun olarak süslenmiş taş modelleri tercih edilmektedir. Tacın büyüklüğü ise elbisenin detayına göre seçilmelidir. İşlemeli ve gösterişli bir elbise için tercihiniz yüksek taç modellerinden yana olurken sade elbiseniz için ise daha alçak ve sade görünümlü bir taç modeli tercih edebilirsiniz. Taç modelleri tesettür üzerine kolay bir şekilde yerleştirilebilmektedir. Tüm kıyafetlere kolay bir şekilde uyum sağlayarak daima şık ve gösterişli bir görünüm sunan kına tacı modelleri tesettürlü gelinlerin de vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Tesettür kına tacı modellerine internet sitesi üzerinden uygun fiyatlarla kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Our Picks for You

There is no item in your basket