Articles » Blog » Kına Tacı Modelleri

 Henna Crown Models

Düğün öncesi organize edilen kına geceleri gelin kızlar için önemlidir. Eski zamanlarda daha geleneksel ve ev içinde yapılan kına geceleri gelişen zaman ve teknoloji dönemi içinde daha modern ve daha fazla eğlenceli organizasyonlara yerini bırakmıştır. Kına gecesi organizasyonunda gelin kız her etkinlik ve tema için ayrı kıyafet giyinmektedir. Tüm kına elbiselerinin tamamlayıcısı olan kına tacı modelleri birçok kıyafete uyumlu tasarlanmaktadır. Her bir modelinin kendi özgü tarzı ve hikayesi bulunur.

Kıyafet bakarken mutlaka üzerine uyacak olan kına tacına bakmak artık tüm gelinlerin gelenekselleştirdiği bir alışkanlık halini almıştır. Kına tacı kına elbiselerinin önemli aksesuarındandır. Kına gecelerinin konsepti ve ya temasına göre uyumlu olan bir model mutlaka bulunur. Hatta en çılgın gelinler için bile çılgın modeller hazırlanmaktadır.

Kına Tacı Modelleri Ve Fiyatları

Kına tacı birbirinden farklı model ve tarzda tasarlanmaktadır. Kına gecesi hint kına gecesi ise ona göre Hintli kına tacı modelleri, Osmanlı konseptli ise Osmanlı sarayı taçları, renk odaklı ise yani pembe temalı ise ona göre hazırlanmış modelleri mutlaka bulunur. Hatta çılgınlık sıra dışı olmayı seven gelinler içinde özel tasarımlı olan modelleri de hazırlanmaktadır.

Yükseltili ve taşlı kına gecesi tacı son zamanlarda en çok bilinen modellerin başlarında gelmektedir. Taç takan gelin kız prenses edası ile geceyi taçlandırırken başında bulunan taç ise onun bu geceyi temsil eden nişanesidir. İncili kına tacı modelleri de zarafet ve şıklıkta yana olmayı isteyen gelin adaylarımız tercihleridir. Osmanlı dönemini yansıtmak isteyen gelin adayının tercihi ise yeşil veya bordo renkli olan tek sıra iri taşlı kına tacını seçmelidir.

Daha doğallık ve sadelik sevenler için ise çiçekli kına tacı modelleri en çok beğenilenlerdir. Özellikle kır düğünü tercih edenlerin düğünlerine daha uyumlu olan bu modeller gelinlerin doğallığına ayrı bir güzellik eklemektedir.

Tüm kına tacı modelleri uygun fiyat aralıklarında yer alır. Ancak özel tasarımlı olan modelleri özel işçilik gerektirdiği için fiyat farklılığı gösterebilmektedir. Ancak sonuç olarak tüm kına tacı fiyatları modelleri ve tarzlarına göre fiyatlandırıldığından farklı fiyat aralıkları ile karışılabilmektedir.

 

 

Our Picks for You

  • RHEYA 2 Şeritli Boncuklu Kına Tacı
  • RHEYA Verev Boncuk İşlemeli Kına Tacı
  • Rheya Kırmızı Kına Vualeti
  • There is no item in your basket