Articles » Blog » Gelinlik Tacı Modelleri ve Fiyatları

Gelinlik Tacı Modelleri ve Fiyatları

Gelin tacı seçimi yapılırken sadece gelinliğe uygun olması önemli değil, aynı zamanda gelinin tarzı, gelin başı modeline uygun olması, düğünün yapılacağı mekana uygun olması gerekir. gelin aksesuarları arasında en önemlilerinden biri gelin tacı ve çiçeği olarak geçer. Gelinlikte modelin çok olduğu gibi gelinlik tacı modelleri de bir o kadar çeşitli sunuluyor. Peki gelinliğe uygun tacı nasıl seçebiliriz?

Gelinlik Tacı Modelleri

Gelinlik seçimi sonrası önünüze belki birden fazla gelin tacı modeli sunulacaktır. Gelin tacı seçerken aklınız karışabilir. Bu karışıklığı ortadan kaldırmak için size püf noktalar sunmak istedik. İlk olarak gelin tacı seçerken gelinlik modelinizi düşünün, üzerinde nasıl işlemeler ve aksesuarlar var. Gelinliğinizin ihtişamı ve gösterişine uygun tasarımlar seçmenizde fayda var. taç, gelinliğin yanında sönük kalmamalı.

Diğer bir yandan düğünün yapılacağı mekanı düşünün, düğünün ihtişamına ve konseptine uygun bir tasarım seçmelisiniz.

Gelin saçınızı ön plana çıkarak olan gelin tacı modelleri saç modeline de uygun olmalıdır. bunun için kuaförünüzden yardım isteyebilirsiniz.

Gelelim bu yıl hangi modeller yer alıyor. Gelin tacı tasarımları arasına o kadar çok seçenek var ki herkesin tarzına ve zevkine uygun gelin tacı modeli bulmak mümkün. İster basit ama gösterişli tasarımlar seçin ister, ihtişamın ve gösterişin ön planda olduğu bir model. Prenses gelin tacı modelleri, taşlı sultan taçları, kır düğününe uygun tasarlanmış çiçekli tasarımlar, sade gelinlikler için tasarlanmış ufak detaylı taç modelleri bu sizin tamamen hayalinize bağlı olarak seçilmelidir.

Gelin Tacı Modelleri

Gelin tacının nasıl seçilmesi gerektiğini ve modeller hakkında bilgi vermişken, fiyatlar hakkında bilgi vermeden geçmek istemedim. Gelin tacı modelleri bir birinden farklı tasarımlara yer veriyor. Tabi bu fiyatlarda sizin seçimlerinize göre değişiyor. Birkaç ünlü markanın gelin tacı fiyatları hakkında size liste hazırladık. Gelin birlikte göz atalım.

  • Gaios marka gelin tacı modelleri 1350 liradan başlayıp gelin tacı modellerine göre değişken fiyatlar sunuyor.
  • Oleg cassini marka gelin tacı modelleri 280 Liradan başlayarak gelin tacı modellerine göre farklılık gösteriyor.
  • Zirkon gelin tacı modelleri 250 Liradan başlayarak seçimlere göre değişkenlik gösteriyor.
  • Tabi daha farklı ve düşük fiyatlara da gelin tacı bulmak mümkün. el yapımı, çzel tasarımlarda piyasa üzerinde mevcut ya da herhangi bir bijutericiye giderek buradan da seçim yapabilirsiniz. Seçim ve tarz size kalmış.

Our Picks for You

There is no item in your basket