Detaylı Filtre

Renk Seçimi

  Custom Made


 • Rheya Magic Stars Taç
 • Rheya Custom Pink Blossom
 • Özel Günleriniz İçin Özel Tasarım Taç Modelleri

  Hem gündelik hem de özel günlerde kullanım için uygun tasarıma sahip Rheya taç modelleri, benzersiz şıklığı üzerinde taşımak isteyenlere hitap ediyor. Birbirinden farklı birçok özgün tasarımı ile tamamen el işçiliği olan ürünler, farklılık arayanların tercihi oluyor.

   

  Özgün Tasarım ile El İşçiliği Taç Modelleri

  Rheya tasarımcılarının özgün şekilde tasarladığı taçlar ile şıklığınıza şıklık katın. Birbirinden farklı zarif modelleri sizlere sunan Rheyacose tarafından tasarlanan ürünler, mükemmel bir el işçiliği ile tarzını farklılıktan yana seçenlere hitap ediyor.

  Bir ürünü değerli kılan malzeme kalitesi kadar, imalatta el işçiliğinin tercih edilmesi de büyük önem taşıyor. Bu önemin farkında olan Rheya saç aksesuarları alanında farkını ortaya koyarak, en kaliteli malzemeleri kullanarak el işçiliği ürünleri beğeninize sunuyor.

  Özellikle kendine has bir giyim tarzını benimsemiş olanların tercih ettiği şık ürünler, özel günlerde kullanımın yanı sıra gündelik hayata da hitap etmeye devam ediyor. Onlarca farklı seçeneği sizlere sunan Rheya kalitesi, online sipariş avantajlarıyla birlikte kapınıza kadar geliyor.

   

  Kaliteli Malzeme ve İşçilik

  Her zaman için kaliteden yana tutum sergileyen Rheya, kullandığı kaliteli malzemeler ile herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Malzeme kalitesi kadar işçilik kalitesini de alternatifsiz firma ilkesi olarak benimseyen Rheya, benzersiz tasarıma sahip kaliteli taç modelleri ile farklı ihtiyaçlara hitap ediyor.

  Şıklığınızı Detaylandırın

  Her zaman şık ve zarif görünmek her kadının hakkıdır. Şıklığınızı Rheya ürünleri ile detaylandırarak aksesuar ve kıyafet kombininizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

  Farklı renk ve tasarım seçenekleri ile sizlere sunulan ürünler sayesinde, çeşitli kombinler için ihtiyacınız olan taç tokaya hemen kavuşabilirsiniz. Cam boncuklu taçların yanı sıra farklı renklerdeki fiyonklu taç çeşitleri gibi, ihtiyaçlarınıza yönelik birçok ürünü internet sitemizde bulabilirsiniz. Kristal taşlı taç modelleri ile özel günlerinizi şıklığınız ile taçlandırın.

   

  Hızlı Kargo ve Taksit Avantajları ile Hemen Sipariş Verin

  Tüm Rheya ürünlerinde hızlı kargo ve taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş Pandemi koşullarında en uygun şekilde belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Üstelik gerekli şartları sağlamanız durumunda, ürünlere olan güvenin bir neticesi olarak iade imkânları da sunulmaktadır.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır