Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Custom Made


  El yapımı Taç Modelleri ve Fiyatları

  Custom Made ürünler her alanda kişiye özel seçeneklerin sunulduğu ürünlerdir. Bir başkasında görmek istemeyeceğiniz aksesuarlar özel tasarımlarda ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

  Evlilik yolunda seçeceğiniz gelinlik kadar aksesuarlar da oldukça önemlidir. Custom made aksesuarlar kişiye özel tasarımlar olup her zevke hitap edebilmektedir. Aksesuarlarda taç seçenekleri oldukça geniştir.

   

  Özel yapım taçlar nerelerde kullanılır?

  Özel yapım taçlar yani custom made products ile zarafetinizi ortaya koyan en ince detaylardır. Kıyafetlerinizle kombinlemek isteyeceğiniz taç modelleri benzersiz seçeneklerde kararsız kalacağınız güzellikler sunuyor. Elbiseleriniz üzerine en uygun olacağını düşündüğünüz kalın veya ince taç modelleri renk seçenekleriyle de alternatifleri beraberinde getiriyor. Tüylü, taşlı, saten, boncuk işlemeli inci detaylı daha pek çok taç toka modeli bulunmaktadır.

  Taç modelleri arasında payet detaylar görmek payetli kıyafetlerinizde bütünlüğü tam anlamı ile sağlayacak. Çok daha özel kıyafetler için tel kırma siyah violet veya duvak detaylı taç modelleri asaletinizi ön plana çıkarmaya yetecek. Tüy detaylı çift şeritli taç modelleri uçuş elbiselerle kombinlenirken sokak modasına uygun seçeneklerde beğeninize sunuluyor.

   

  Genç neslin tercihi custom made tokalar

  Genç neslin tercih ettiği custom made tokalar özel tasarımlarıyla aksesuar seçenekleri arasında yeni bir trend oluşturmayı başarıyor.  Orta yaşta bayanlar için de zarafeti gözler önüne serecek eşsiz modeller yer almaktadır. Koleksiyonun en nadide ürünlerini zarafetinizle üstünüzde taşıyabilirsiniz.

  Özel yapılmış toka modelleri için ister kendinize ister sevdiklerinize sipariş verebilirsiniz. Arkadaşınıza veya kardeşinize ona verdiğiniz değeri özel tasarım aksesuarlar ile gösterebilirsiniz. Farklı bir hediye alternatifi olarak bir kıyafet ayakkabı veya çantayla muhteşem bir kombin oluşturulabilmektedir.

  Asaletin ve zarafetin ön plana çıktığı özel yapılmış tokalar bulunduğunuz ortamda fark edilmenizi sağlayacak. Küçük fakat bir o kadar önemli detaylar tarzınızı konuşturmanıza yetecek.

   

  Özel yapım hediye lohusa tacı

  Kim özel yapım bir hediye ile sevdiklerini mutlu etmek istemez ki. Özel yapım lohusa tacı son yıllarda doğum yapmış her annenin kullandığı aksesuarlar arasındadır. Klasik bir lohusa tacına farklı bir hava katan özel yapım taçlar lohusa tacı olarak da tercih edilebilmektedir. Eski kırmızı kurdelaların yerini yeni nesil özel yapım taç aksesuarlar hızla almış durumda. İster kendiniz için ister yeni doğum yapmış sevdikleriniz için benzersiz taç modelleri arasından siparişlerinizi verebilirsiniz.

  Özel yapım aksesuar takılar birbirinden eşsiz tasarımlarla ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Modanın yakından takip edildiği aksesuar toka modelleri tarzınıza uygun seçenekleri bir arada sunmaktadır. Güzelliğinizi tamamlayıcı detaylarda taç modelleri önemli bir yere sahiptir. Saçların daha özenli ve düzenli görünmesine yardımcı custom made taçlar son moda renkler ve tasarımlarla ışıltınızı yansıtacak.

   

   

   

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır