Bebek Tacı


 • Bebek Tacı Modelleri

  Birbirinden güzel bebek tacı modelleri ile miniğinizin daha güzel görünmesinin yanı sıra, saçlarının daha derli toplu durmasına yardımcı olabilirsiniz. Farklı ve kullanışlı bebek taçları, aynı zamanda sağlıklı yapıları ile de dikkat çekiyorlar.

  Farklı Tasarımlarda Bebek Taçları

  Birbirinden farklı taçlar, bebek kombinini tamamlamak için ideal aksesuarlar arasında yer alıyorlar. Bebeğinizin kıyafeti, saç yapısı ve hatta yüz tipi ile uyumlu saçlar ile harika kombinler oluşturabilir, bebeğinizin şıklığını taçlarla tamamlayabilirsiniz.

  Kalpli veya düğüm detaylı modellerin yanı sıra çiçek aplikeli birçok modeli sizlere sunuyoruz. Farklı elbise desen ve renleri ile kolaylıkla uyum sağlayacak şekilde tasarlanan taçlar, elit görüntüleri ile bebeğinize ayrı bir sempatiklik kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

  Pembe fiyonklu taç modellerinde kullanılan grogren kurdele ve kristal taş bu ürüne ayrı bir değer katarken, çiçek aplikeli üründe ise organze kumaş çiçeğin yer alması da huzur dolu bir ruh halini yansıtmaktadır. Ürün kalitesinin yanı sıra el işçiliği ile imal edilmeleri nedeniyle, bu ürünlerin bambaşka bir değer sunduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.

   

  Hediyelik Bebek Taçları

  Kendi bebeğiniz için alacağınız gibi bir yakınınızın bebeği için de en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Rutin hale gelmiş hediye kalıplarının dışınsa çıkmak ve daha farklı şeyler hediye etmek için, bebek taçlarının mükemmel bir alternatif olduklarını söyleyebiliriz.

  Ürünlerin yapısına uygun olarak kumaş tercihinin yapılması ve el işçiliği ürün detayları sayesinde, sevdiklerinizin çocuklarına eşsiz bir hediye sunarak farklılık yaratabilirsiniz.

   

  Sağlıklı Bebek Tacı Modelleri

  Atölyemizde el işçiliği ile üretilen ürünlerimizin tamamı, sağlıklı malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Sağlık her yaşta insan için önemli olsa da bebeklerin yapı olarak daha hassas olduklarının bilinciyle hareket ederek, kullandığımız malzemeleri özenle seçmekteyiz.

  Sitemizde yer alan tüm ürünlerde olduğu gibi bebek tacı modellerimizde de kaliteli işçilik ve sağlıklı malzeme ile imalat yapmaktayız. Bebeğinizin kafa derisini terletmeyen yapıda ürünler, aynı zamanda kaliteli işçilik sayesinde tahrişlere neden olmaz. Bu özellikleri ile sağlıklı bir şekilde gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür.

  Kendinizin veya sevdiklerinizin en güzel varlıklarınız bebekler için sağlıklı ve işe yarar bir hediye düşünüyorsanız, bebek tacı modellerimizden herhangi birini online sipariş avantajları hemen sipariş verebilirsiniz.

   

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır